خدمات

کالیبراسیون

تنها راهی که برای اندازه گیری دقت و خطای سنسورهای حرارتی وجود دارد تست سنسورها توسط کالیبراسیون های مجاز دما می باشد، گروه آریا صنعت سلیم جهت اطمینان بخشیدن به مصرف کننده جهت دسترسی آن سنسور گواهینامه های معتبر 2501 را همراه با سنسور ارائه می دهد.

مشاوره ومهندسی طراحی ساخت

جهت ساخت و راه اندازی کوره ها و یا خط تولیدی که در آن از سنسورهای حرارتی استفاده می شود، مهندسین با تجربه ما امکان مشاوره و طراحی را برای مصرف کننده ها ایجاد کرده اند.

خدمات پس از فروش

تعمیر سنسورهای دمایی که در شرایط استاندارد مصرف شده اند و دارای ایراداتی می باشند، لازم به ذکر است که هر سنسور حرارتی دوره زمانی معینی برای مصرف دارا می باشد که توسط آزمایشگاه های کالیبراسیون مشخص می شود، این بازه زمانی معمولا بین شش ماه تا یک سال می باشد.

اعزام کارشناس

یکی از خدماتی که در سال های اخیر افتخار همکاری ما را با کارخانه جات و صنایع مختلف افزایش بخشیده است، اعزام کازشناسان فنی جهت نصب، راه اندازی و بازدید از شرایط محیطی سنسور حرارتی و استفاده از راه ها و نوع صحیح سنسور بوده است، که به این واسطه امکان سرویس دهی با بازده بالاتری برای مصرف کنندگان داشته ایم.

احیا سازی سنسورهای قدیمی

برخی از سنسورهای حرارتی که دارای ارزش ریالی بالایی هستند بعد از مدتی استفاده دچار نقصان، خطا و یا شکستگی می شوند، ما برای صرفه جویی در هزینه مصرف کنندگان امکان احیا و تعمیر این سنسورها را باکمترین هزینه ممکن برای مصرف کننده در نظر گرفته ایم.

Powered by PARS DATA